27 paź

52. Wieczór Modlitwy Młodych

Październikowy Wieczór Modlitwy Młodych odbędzie się w parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie.

Podczas spotkania zobaczymy przedstawienie ,,PRZEBUDZENIE'' przygotowane przez grupę teatralną Duszpasterstwa Młodzieży Concordia. Młodzi ze wspólnoty poprzez grę aktorską, śpiew, taniec  i pantomimę opowiedzą nam historię przemiany człowieka, jego przejścia z ciemności do życia w światłości. Każdy z nas będzie mógł doświadczyć, jak ważną rolę w życiu człowieka pełni wspólnota osób, które żyją wg tych samych wartości, pokazując, że razem łatwiej pokonywać trudności i stawiać czoła pokusom.

Daj się zaprosić -WARTO!
Zaproś swoich znajomych.