3 gru

Akademickie Rekolekcje Adwentowe. Słodkie dzieciątko czy dojrzałe człowieczeństwo?

Już w najbliższą niedzielę rozpoczynamy Adwent - czas radosnego oczekiwania na przyjście naszego Pana. Wszyscy wiemy, że jest to wyjątkowy czas w roku. Wszędzie pełno kolorowych lampek, choinek, bałwanków i reniferów.

Warto zastanowić się, jak pośród tego świątecznego zgiełku nie zatracić tego co jest najważniejsze? Przecież na świat przychodzi nasz Zbawiciel! ❓
Jeżeli chcesz dobrze przeżyć ten Adwent, Duszpasterstwo Akademickie "Na Czarnej", zaprasza na Akademickie Rekolekcje Adwentowe.

Poprowadzą je siostry Sługi Ewangelii Miłosierdzia Bożego z Sopotu a tematyka spotkań brzmi "Słodkie dzieciątko czy dojrzałe człowieczeństwo?"
Plan rekolekcji:
9:30 Msza święta z nauką rekolekcyjną

Kiedy:
03.12.2023r. godz. 19.30 do 06.12.2023 godz. 21.00

Gdzie:
Diecezjalne Duszpasterstwo Akademickie "Na Czarnej"
ul. Ks. J. Zator Przytockiego 3
80-245 Gdańsk – Wrzeszcz