28 lis

Katechezy dla dorosłych i młodzieży - odkryj dla siebie Dobrą Nowinę!

Parafia św. Iganacego z Loyoli zaprasza wszystkich na "Katechezy Zwiastowania" - czyli cykl spotkań, prowadzonych przez trzy małżeństwa z Drogi Neokatechumenalnej i księdza proboszcza Grzegorza Leszczyńskiego.

Katechezy skierowane są do wszystkich, bez względu na to, na jakim etapie życia duchowego jesteś.

Spotkania odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek w okresie od 10 października do 28 listopada 2023 r. (z pominięciem 2.11) o godzinie 19:15 (zaraz po wieczornej Mszy) w kościele św.Ignacego Loyoli w Gdańsku na Starych Szkotach.

Kiedy:
od 10.10.2023r godz. 19.15