31 paź

Holy Wins ,,Powołani do miłości"

Parafia pw. św. Brata Alberta Gdańsk

Parafia pw. św. Brata Alberta w Gdansku z wielką przyjemnością zaprasza na wydarzenie Holy Wins, które odbędzie się pod hasłem „Powołani do miłości”. Wigilia Dnia Wszystkich Świętych daje nam okazję do wspólnej modlitwy, uwielbienia, adoracji i wspominania życia Świętych. Przyjdźcie pomodlić się razem z nami, "bo gdzie dwóch lub trzech jest zebranych w moje imię, tam jestem wśród nich." Przyjdźcie i razem z nami doświadczajcie Jego obecności i działania.

Parafia pw. św. Brata Alberta, Gdańsk - Przymorze

Data wydarzenia

31.10.2021r.

Plan wydarzenia