22 mar

Droga Krzyżowa | młodzież Archidiecezji Gdańskiej

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest nieodłącznym elementem Wielkiego Postu. Zawarte w nim 14 stacji obejmuje wydarzenia z życia Jezusa Chrystusa od chwili, w której został on skazany na śmierć, aż do momentu złożenia jego ciała w grobie. Razem z Wami chcemy towarzyszyć naszemu Panu w drodze od pretorium Piłata na wzgórze Golgoty.

Zapraszamy Was do udziału we wspólnej Drodze Krzyżowej młodzieży Archidiecezji Gdańskiej!

Data: 22.03.2023 r.
Godzina: 19:30-22:30
Miejsce: Kościół pw. św. Leona Wielkiego i Stanisława Kostki w Wejherowie | Kalwaria Wejherowska

Plan spotkania:

• 19:30 Przywitanie w Kościele, inscenizacja teatralna, spowiedź
  • 20:00 Wprowadzenie do nabożeństwa
  • 20:10 Rozpoczęcie procesji na Kalwarię
  • 20:30 Droga Krzyżowa
  • 21:50 Przejście do Konwiktu, Kościoła pw. św. Leona Wielkiego
  • 22:20 Możliwość indywidualnej modlitwy w Kościele oraz poczęstunek w Ogrodach Konwiktorskich

Zabierzcie swoich rodziców, znajomych, najbliższych. Ubierzcie się ciepło.

Jeśli jesteś liderem, moderatorem, animatorem, duszpasterzem wspólnoty, grupy młodzieżowej i wspólnie chcielibyście nieść Krzyż podczas Drogi Krzyżowej, prosimy o wypełnienie ankiety: